Aktualności

Komunikaty prasowe

Ostatnie prace przed otwarciem Wroclavii

CZERWIEC, 07 2017

Już 18 października 2017 r. swoich pierwszych klientów powita Wroclavia – powstające w sercu miasta nowoczesne centrum handlowo-biurowe zintegrowane z dworcem autobusowym Polbus. Będzie to nowe miejsce zakupów oraz spotkań i rozrywki, z ofertą skierowaną do wszystkich mieszkańców miasta.

Więcej

Trzy nowe marki we Wroclavii

MAJ, 30 2017

Do grona najemców powstającego w sercu Dolnego Śląska centrum handlowego Wroclavia dołączyli nowi najemcy: Uterqüe z grupy Inditex, który będzie pierwszym sklepem tej marki we Wrocławiu i drugim w Polsce, uwielbiany przez fanów obuwia sportowego Run Colors (również po raz pierwszy w stolicy Dolnego Śląska) oraz Goldi – ukraińska sieć sklepów odzieżowych, która we Wroclavii otworzy pierwszy sklep w naszym kraju.

Więcej

W ślad za częścią handlową Wroclavii jej część biurowa otrzymała certyfikat BREEAM Interim na poziomie excellent

MAJ, 23 2017

Uzyskany na etapie projektowo-budowlanym certyfikat BREEAM Interim dla biurowej części Wroclavii potwierdza wyjątkową przyjazność budynku dla jego przyszłych użytkowników i środowiska. Biura Wroclavii zdobyły 83,7% punktów (ocena excellent). To kolejny sukces po certyfikacji części handlowej Wroclavii, która na początku roku osiągnęła najwyższy rezultat w Europie dla centrum handlowego w budowie (81,3% punktów).

Więcej

Znamy zwycięzców konkursu „Wrocław– kochamy nasze miasto”

KWIECIEŃ, 26 2017

10 wrocławskich szkół i 10 przedszkoli otrzymuje nagrody w konkursie „Wrocław – kochamy nasze miasto”, zorganizowanym przez Wroclavię pod Honorowym Patronatem Prezydenta Wrocławia i we współpracy z Towarzystwem Miłośników Wrocławia. Do konkursu zgłoszono 152 kolaże wyrażające tytułową ideę (94 w kategorii przedszkola i 58 w kategorii szkoły podstawowe), na które internauci oddali ponad 500 tys. głosów. Ostatecznego wyboru laureatów dokonało jury.

Więcej

Wroclavia przyjazna dla rodzin z dziećmi

KWIECIEŃ, 13 2017

Powstające w sercu Dolnego Śląska nowoczesne centrum handlowo-biurowe Wroclavia to miejsce przyjazne dla wszystkich mieszkańców miasta, m.in. dla rodzin z dziećmi. Na mocy podpisanej w ostatnich dniach umowy najmu w centrum zostanie otwarta sala zabaw Fikołki. Najmłodsi goście Wroclavii oraz ich opiekunowie mogą ponadto liczyć na szereg przygotowanych z myślą o nich usług.

Więcej