Aktualności

Komunikaty prasowe

Znamy zwycięzców konkursu „Wrocław– kochamy nasze miasto”

KWIECIEŃ, 26 2017

10 wrocławskich szkół i 10 przedszkoli otrzymuje nagrody w konkursie „Wrocław – kochamy nasze miasto”, zorganizowanym przez Wroclavię pod Honorowym Patronatem Prezydenta Wrocławia i we współpracy z Towarzystwem Miłośników Wrocławia. Do konkursu zgłoszono 152 kolaże wyrażające tytułową ideę (94 w kategorii przedszkola i 58 w kategorii szkoły podstawowe), na które internauci oddali ponad 500 tys. głosów. Ostatecznego wyboru laureatów dokonało jury.

Więcej

Wroclavia przyjazna dla rodzin z dziećmi

KWIECIEŃ, 13 2017

Powstające w sercu Dolnego Śląska nowoczesne centrum handlowo-biurowe Wroclavia to miejsce przyjazne dla wszystkich mieszkańców miasta, m.in. dla rodzin z dziećmi. Na mocy podpisanej w ostatnich dniach umowy najmu w centrum zostanie otwarta sala zabaw Fikołki. Najmłodsi goście Wroclavii oraz ich opiekunowie mogą ponadto liczyć na szereg przygotowanych z myślą o nich usług.

Więcej

Jedyny we Wrocławiu sklep U.S. Polo Assn. zostanie otwarty we Wroclavii

KWIECIEŃ, 03 2017

Do grona najemców powstającej w sercu Dolnego Śląska Wroclavii dołączyła amerykańska marka U.S. Polo Assn. Wrocławianie już od października 2017 r. będą mogli skorzystać z niedostępnej dotąd w naszym mieście oferty.

Więcej

Jedyny sklep Okaidi w naszym mieście – we Wroclavii

MARZEC, 31 2017

Na klientów powstającej w sercu Dolnego Śląska Wroclavii już od października 2017 r. czekać będzie bogata oferta handlowa dostępna w około 200 sklepach. W obiekcie wynajęto już ponad 80% powierzchni handlowej. Kolejny najemca – wywodząca się z Francji sieć z odzieżą dla dzieci Okaidi – we Wroclavii otworzy swój pierwszy wrocławski sklep.

Więcej

Głosowanie na najpiękniejsze prace w konkursie „Wrocław – kochamy nasze miasto”

MARZEC, 16 2017

Od 16 marca wszyscy mieszkańcy Wrocławia zaproszeni są do głosowania na najlepsze prace wykonane przez dzieci z wrocławskich szkół i przedszkoli. Do konkursu zgłoszono 152 kolaże wyrażające ideę „Wrocław – kochamy nasze miasto”: 94 w kategorii przedszkola i 58 w kategorii szkoły podstawowe. Głosowanie odbywa się poprzez stronę www.konkurs.wroclavia.pl w terminie do 18 kwietnia 2017 r.

Więcej