Aktualności

Komunikaty prasowe

Głosowanie na najpiękniejsze prace w konkursie „Wrocław – kochamy nasze miasto”

MARZEC, 16 2017

Od 16 marca wszyscy mieszkańcy Wrocławia zaproszeni są do głosowania na najlepsze prace wykonane przez dzieci z wrocławskich szkół i przedszkoli. Do konkursu zgłoszono 152 kolaże wyrażające ideę „Wrocław – kochamy nasze miasto”: 94 w kategorii przedszkola i 58 w kategorii szkoły podstawowe. Głosowanie odbywa się poprzez stronę www.konkurs.wroclavia.pl w terminie do 18 kwietnia 2017 r.

Więcej

Pierwsza umowa najmu powierzchni biurowej Wroclavii

MARZEC, 14 2017

Właściciel Wroclavii, firma Unibail-Rodamco podpisała umowę najmu na niemal 3 tys. m² powierzchni biurowej. Na mocy kontraktu w budynku Wroclavii zlokalizowana będzie główna siedziba firmy PGS Software.

Więcej

CityFit – fitness we Wroclavii

MARZEC, 06 2017

Do grona najemców Wroclavii dołączył klub fitness – CityFit. Odwiedzający Wroclavię będą mogli korzystać z dostępnego 24 godziny na dobę sprzętu treningowego, a także z zajęć grupowych, strefy relaksu i strefy pomiaru postępów treningowych.

Więcej

Estée Lauder, Lacoste i Guess pojawią się we Wroclavii

LUTY, 21 2017

Powiększyło się grono najemców powstającego we Wrocławiu nowoczesnego centrum handlowo-biurowego Wroclavia. Już w październiku klienci będą mogli skorzystać z wyjątkowej, przygotowanej z myślą o nich oferty. Do ponad 200 planowanych we Wroclavii sklepów dołączyły trzy znane marki: Guess i po raz pierwszy we Wrocławiu Estée Lauder oraz Lacoste.

Więcej

Wroclavia otrzymała certyfikat BREEAM Interim na poziomie excellent

STYCZEŃ, 30 2017

Już na etapie projektowo-budowlanym część handlowa Wroclavii uzyskała certyfikat BREEAM Interim, który potwierdza wyjątkową przyjazność budynku dla jego użytkowników i środowiska. Budynek zdobył 81,3% punktów (ocena excellent), co jest najwyższym rezultatem w Polsce dla centrum handlowego w budowie.

Więcej