Time Trend

Poziom 0

Oferty

Karta lojalnościowa
10%
Na cały asortyment
* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Zapraszamy — Time Trend

Podobno szczęśliwi czasu nie liczą. Jednakże podziwiając ofertę salonu Time Trend trudno się oprzeć pokusie, jaką stanowią markowe, piękne zegarki. Ponad 20-letnie doświadczenie jakim może poszczycić się Time Trend (dawniej Zibi) to zarówno największa oferta obejmująca zegarki, biżuterie i ekskluzywne artykuły piśmienne, jak i wysokie kwalifikacje konsultantów pracujących w salonie firmowym. Swoim klientom oferuje Karty Stałego Klienta, srebrną z rabatem 6% i złotą z rabatem 12%.

Asortyment w zakresie sztandarowego produktu, czyli markowych zegarków, to praktycznie wszyscy, liczący się producenci, projektanci. Klienci znajdą więc wymarzony zegarek Atlantic, Nautica, Lacoste, Guess, Casio, Lorus oraz Tissot, Certina, Calvin Klein, Festina, Diesel, Seiko i inne. Sklep ostatnio wprowadził nowe znane marki takie jak Bulova, Caravelle, Grovana i Timberland. W ofercie eleganckich artykułów piśmiennych nie zabraknie kultowych wyrobów Parker, Waterman, Visconti, Duke czy Sheaffer. Jeśli dodamy do tego bransoletki, naszyjniki, pierścionki i kolczyki sygnowane przez markę Guess, mamy obraz najlepszej oferty, jaką zapewnia Time Trend w CH Wroclavia.

Do góry