WROCLAVIA

 

Małgorzata Woźniak
Dyrektor


Szanowni Państwo,

Witamy Państwa serdecznie na stronie internetowej Wroclavii. Już od 18 października pod jednym dachem, w samym centrum Wrocławia czekać będzie na Państwa ok. 200 sklepów, restauracji, kawiarni, punktów usługowych, a także kino z IMAXem, sala zabaw dla dzieci i klub fitness.

Wierzymy, że Wroclavia stanie się nowym miejscem spotkań towarzyskich, wypoczynku, rozrywki i zakupów dla wszystkich mieszkańców miasta.

Chcemy zaproponować Państwu nową, 4-gwiazdkową jakość obsługi, wygodę zakupów, nowoczesną architekturę i wyjątkową ofertę handlową. Mamy nadzieję, że stworzymy niebanalną, unikalną i przyjazną atmosferę (m.in. przez naturalne światło, wysokiej jakości wykończenia, miejsca relaksu, zieleń, ogrody i fontannę), dzięki której będziecie Państwo chcieli spędzać z nami czas.

Zapraszam Państwa na wielkie otwarcie Wroclavii. Do zobaczenia już 18 października.

 

REGULAMIN CENTRUM HANDLOWEGO WROCLAVIA.

nasza oferta

Usługi

Wyjątkowe usługi we Wroclavii
Odkryj

IMAX

Największe kino we Wrocławiu na 20 ekranów. Pierwszy w mieście IMAX
Odkryj

Restauracje

Kuchnia lokalna i międzynarodowa
Odkryj

Historia

Wroclavia to nowe, lifestylowe centrum handlowe mieszczące w samym sercu Wrocławia, z ofertą skierowaną do wszystkich mieszkańców Dolnego Śląska. Marki, których nie było dotąd w mieście, flagowe sklepy polskich i światowych sieci, największe grupy odzieżowe, restauracje i kawiarnie, zarówno wywodzące się z Wrocławia, jak i międzynarodowe, pierwszy we Wrocławiu IMAX, sala zabaw dla dzieci, klub fitness oraz dworzec autobusowy. Wyróżnikiem Wroclavii jest niezwykle staranna obsługa, firmowana 4-gwiazdkowym znakiem jakości oraz nowoczesna architektura: przeszklone wejścia i dachy, iluminowane, trójwymiarowe elewacje, naturalne formy i materiały oraz zieleń, m.in. w formie całorocznego ogrodu i zielonych ścian

Galeria zdjęć