WROCLAVIA

 

Małgorzata Woźniak
Dyrektor


Szanowni Państwo,

Witamy Państwa serdecznie na stronie internetowej Wroclavii. Już od 18 października pod jednym dachem, w samym centrum Wrocławia czekać będzie na Państwa ok. 200 sklepów, restauracji, kawiarni, punktów usługowych, a także kino z IMAXem, sala zabaw dla dzieci i klub fitness.

Wierzymy, że Wroclavia stanie się nowym miejscem spotkań towarzyskich, wypoczynku, rozrywki i zakupów dla wszystkich mieszkańców miasta.

Chcemy zaproponować Państwu nową, 4-gwiazdkową jakość obsługi, wygodę zakupów, nowoczesną architekturę i wyjątkową ofertę handlową. Mamy nadzieję, że stworzymy niebanalną, unikalną i przyjazną atmosferę (m.in. przez naturalne światło, wysokiej jakości wykończenia, miejsca relaksu, zieleń, ogrody i fontannę), dzięki której będziecie Państwo chcieli spędzać z nami czas.

Zapraszam Państwa na wielkie otwarcie Wroclavii. Do zobaczenia już 18 października.

 

nasza oferta

IMAX

Największe kino we Wrocławiu na 20 ekranów. Pierwszy w mieście IMAX
Odkryj

Usługi

Wyjątkowe usługi we Wroclavii
Odkryj

Historia

Wroclavia to nowoczesne centrum handlowo-biurowe zintegrowane z dworcem autobusowym Polbus-PKS, które powstaje przy ul. Suchej. Jeszcze w kwietniu 2015 r. w tym miejscu funkcjonował stary dworzec. Dziś budynek Wroclavii jest niemal gotowy – wewnątrz trwają ostatnie prace wykończeniowe. Budowa przebiega w doskonałym tempie, w pełni zgodnie z harmonogramem.

Zapraszamy serdecznie na otwarcie: 18 października 2017 r.

Galeria zdjęć

Do góry